Вие сте овде: Кучиња Кучиња Labrador retriever adult
naracka-na-tel
Инфо: Your browser does not accept cookies. To put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.
PDFPrintE-mail
Kitten instinctiveMaxi adult

Labrador retriever adult
Кликни за голема слика


Labrador retriever adult

Цена: 4 500.00 ден

Испрати прашање за производот

Храна за кучиња од расата Лабрадор ретривер на возраст над 15 месеци.
BHN_Labrador_Retriever_Adult

12кг

Идеална телесна тежина
Оваа храна придонесува во правилното одржување на идеалната тежина на Лабрадорот поради присуството на зголемено ниво на протеините и намалено ниво на мастите, како и преку присуството на L-карнитинот. Ексклузивнтата формула и облик на гранулатот го поттикнува чувството на исполнетост.

Силна коскена структура

Помага при обезбедувањето на поддршка за силната структура на коските на Лабрадорот.

Убаво и здраво водоотпорно крзно

Ја истакнува убавината на уникатното крзно на Лабрадорот и го поддржува водоотпорниот слој на кожата.

Здрав вид

Дава антиоксидантна одбрана на очите.повеќе категории


Храна

Опрема

Додатоци

Хигиена

Поддршка на корисници:
+389 72 21 44 06pedagoska@petshops.mk