Вие сте овде: Кучиња Храна
naracka-na-tel
Инфо: Your browser does not accept cookies. To put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.
PDFPrintE-mail
Bio balmBulldog adult

Boxer adult
Кликни за голема слика


Boxer adult

Цена: 4 595.00 ден

Испрати прашање за производот

Кучешка храна за boxer adult над 15 месеци
BHN_Boxer_Adult
Мускулна маса
Обезбедува одржување на мускулната маса и помага во одржување на здравите зглобови.

Тонус на срцето
Boxer 26 ја поддржува оптималната срцева функција и помага во одржувањето
на добра миокардиална контракција.

Го одржува виталноста на организмот
Ексклузивниот комплекс од ликопен, полифенол, зелен чај и витамини помага во одржувањето на виталноста.

Специфична брахиоцефална вилица
Ергономски прилагодените гранулати обезбедуваат лесно џвакање и помагаат во стимулирање на варењето на храната.


Поддршка на корисници:
+389 72 21 44 06pedagoska@petshops.mk