Вие сте овде: Глодари
naracka-na-tel
Инфо: Your browser does not accept cookies. To put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.
PDFPrintE-mail
Транспортер за глодари Aladino LТранспортер за глодари Aladino S

Транспортер за глодари Aladino M
Кликни за голема слика


Транспортер за глодари Aladino M

Цена: 680.00 ден

Испрати прашање за производот

Aladino е мала пластичен транспортер со практични рачки и отвор на горниот дел, којшто е направени од проѕирна пластика. За време на транспортот вашето милениче ќе се чувствува пријатно, благодарение на отворите за циркулација на воздухот. Достапен во три големини и три бои - розова, црвена и сина.

Димензии:

Должина 30cm

Ширина 23cm

Висина 21cmСлични производи кои би ве интересирале

Транспортер за глодари Aladino S
Транспортер за глодари Aladino S
260.00 ден

Транспортер за глодари Aladino L
Транспортер за глодари Aladino L
750.00 ден


повеќе категории


Опрема

Додатоци

Храна

Хигиена

Поддршка на корисници:
+389 72 21 44 06pedagoska@petshops.mk