Вие сте овде: Кучиња Опрема
naracka-na-tel
Инфо: Your browser does not accept cookies. To put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.
PDFPrintE-mail
Sterilised 37Диспанзар за храна Zenith

Двоен сад за куче Ricka L
Кликни за голема слика


Двоен сад за куче Ricka L

Цена: 4 125.00 ден

Испрати прашање за производот

Двоен сад за храна и вода за куче. Садовите се изработени од нерѓосувачки челик. Подлогата на која се поставени садовите е целосно прилагодена на висината на вашето куче.

Димензии M:

Должина 63cm
Ширина 42cm
Висина 45см
Капацитет 4LСлични производи кои би ве интересирале

Сад за вода Supernova 70
Сад за вода Supernova 70
450.00 ден

Сад за вода Supernova180
Сад за вода Supernova180
780.00 ден

Двоен сад за куче Ricka S
Двоен сад за куче Ricka S
3 940.00 ден


Поддршка на корисници:
+389 72 21 44 06pedagoska@petshops.mk