Вие сте овде: Кучиња Опрема
naracka-na-tel
Инфо: Your browser does not accept cookies. To put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.
PDFPrintE-mail
Куќарка за кучиња Kenny miniЛежалка Relax 100/12

Лежалка Domino 45
Кликни за голема слика


Лежалка Domino 45

Цена: 1 210.00 ден

Испрати прашање за производот

Лежалката за миленик Domino е составена од два дела - оградица и мека перница. Достапна е во различни дезени и три различни димензии, при нарачката одберете ја најсоодветната за вашиот миленик.

Димензии Domino 45:

Должина 44cm
Ширина 40cm
Висина 16смСлични производи кои би ве интересирале

Лежалка за миленик Domino 50
Лежалка за миленик Domino 50
1 540.00 ден

Лежалка за миленик Domino 60
Лежалка за миленик Domino 60
1 970.00 ден


Поддршка на корисници:
+389 72 21 44 06pedagoska@petshops.mk