Вие сте овде: Мачки
naracka-na-tel
Инфо: Your browser does not accept cookies. To put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.
PDFPrintE-mail
Instinctive in jellyKitten 36

Intense beauty
Кликни за голема слика


Intense beauty

Цена: 828.00 ден

Испрати прашање за производот

Храна за влакната која памага во одржувањето на сјајното крзно благодарејќи на зголеменото ниво на омега 3 и 6 масните киселини, витаминот В, биотинот и цинкот.

Здрав уринарен систем

Преку намаливањето на концентрацијата на минерали во организмот се спречува можноста за појава на уринарен камен.

Одржување на идеалната тежина

Парчињата месо во сос се така развиени што придонесуваат кон палатабилноста во истовреме со разумно количество енергија во себе

Постојат две опции на исхрана, 100% исхрана со влажна храна или во комбинација со гранули според табелата.
Ова е комплетна храна за мачки.

 повеќе категории


Храна

Додатоци

Хигиена

Опрема

Поддршка на корисници:
+389 72 21 44 06pedagoska@petshops.mk