Вие сте овде: Royal Canin
naracka-na-tel
Инфо: Your browser does not accept cookies. To put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.
PDFPrintE-mail
Essential 6 spot on - мачкиFrontline SpotOn Cat

Fit 32
Кликни за голема слика


Fit 32

Цена: 4 200.00 ден

Испрати прашање за производот

Храна за умерено активни возрасни мачки.

10 кг.

Обезбедува природен баланс на организмот

Fit 32 е комплетна и избалансирана диета која содржи 52 нутритиенти (хранливи материи). Оваа храна е перфектен одговор на хранливите потреби на мачката за протеини, масни киселини, растителни влакна, витамини и минерали која ќе му обезбедат на вашето милениче постојано да биде во топ форма.

Ја одржува идеалната тежина.

Храна за умерено активни возрасни мачки која обезбедува умерен внес на калории кои се совршено прилагодени на потребите на мачката.

Fit 32 ги регулира топчињата од влакна.

Ја редуцира појавата на топчиња од влакна во дигестивниот тракт. Помага при нивна елиминација со исфрлање преку изметот.повеќе категории


Храна за мачки

Храна за кучиња

Поддршка на корисници:
+389 72 21 44 06pedagoska@petshops.mk