Вие сте овде: Royal Canin
naracka-na-tel
Инфо: Your browser does not accept cookies. To put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.
PDFPrintE-mail
deLuxe tool - SMALLDog toy tool

Digest sensitive
Кликни за голема слика


Digest sensitive

Цена: 828.00 ден

Испрати прашање за производот

Парчиња месо во сос за подобро варење кај домашните мачки постари од една година.
Достапно пакување од 85 грама.

Редуцирање на непријатната миризба

Лесната сварливост на Digest Sensitive сосот значително го намалува присуството на непријатни  мириси во столицата.

Одржување на идеалната тежина

Парчиња месо во сос за исклучителна паратабилност и внесување на умерено количество енергија.

Здрав уринарен систем

Со намалување на концентрацијата на минарали во организмот се спречува појавата на уринарен камен.

Постојат два начини на исхрана, хранење со 100% влажна храна или во комбинација со гранули според табелата.
Ова е комплетна храна за мачки.повеќе категории


Храна за мачки

Храна за кучиња

Поддршка на корисници:
+389 72 21 44 06pedagoska@petshops.mk