Вие сте овде: Кучиња Опрема
naracka-na-tel
Инфо: Your browser does not accept cookies. To put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.
PDFPrintE-mail
Торба за миленик Borsello 40Транспортер Atlas 10 open

Торба за миленик Borsello 50
Кликни за голема слика


Торба за миленик Borsello 50

Цена: 2 010.00 ден

Испрати прашање за производот

Tорбата за носење на миленик Borsello е наменета за мали кучиња и за мачки. Комфорна е и изработена од мек текстил во комбинација со сунѓер. Рачките се подесуваат според потребната должина, торбата се запетлува на горниот дел со патент, а внатре има уште една фиксна алка, која служи за закачување на огрлицата на вашиот миленик со што преносот би бил целосно безбеден.

Димензии Bolsello 50:

Должина 30cm
Ширина 20cm
Висина 20cm
:
Слични производи кои би ве интересирале

Торба за миленик Borsello 40
Торба за миленик Borsello 40
1 670.00 ден
Торба за миленик Beauty S
Торба за миленик Beauty S
4 400.00 ден
Торба за миленик Beauty M
Торба за миленик Beauty M
6 050.00 ден
Торба за миленик Milu
Торба за миленик Milu
Побарајте цена

Поддршка на корисници:
+389 72 21 44 06pedagoska@petshops.mk