Вие сте овде: Ferplast
naracka-na-tel
Инфо: Your browser does not accept cookies. To put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.
PDFPrintE-mail
Кревет за куче Sleepy 60Лежалка Domino 45

Куќарка за кучиња Kenny mini
Кликни за голема слика


Куќарка за кучиња Kenny mini

Цена: 2 070.00 ден

Испрати прашање за производот

Пластични куќички за кучиња кои обезбедува висок степен на изолација од топлина и студ. Kenny куќичките се опремени со пропустлив систем, кој овозможува максимална внатрешна вентилација и го оневозможува создавањето на влажност. Ваквиот систем му обезбедува на вашето куче удобни и хигиенски услови за живот.

Димензии на Kenny mini:

Должина 40cm
Ширина 66см
Висина 40cmСлични производи кои би ве интересирале

Куќарка за кучиња Kenny 01
Куќарка за кучиња Kenny 01
2 960.00 ден

Куќарка за кучиња Kenny 03
Куќарка за кучиња Kenny 03
3 950.00 ден

Куќарка за кучиња Kenny 05
Куќарка за кучиња Kenny 05
5 500.00 ден

Куќарка за кучиња Kenny 07
Куќарка за кучиња Kenny 07
7 425.00 ден


повеќе категории


Кучиња

Мачки

Птици

Глодари

Риби и желки

Поддршка на корисници:
+389 72 21 44 06pedagoska@petshops.mk