Вие сте овде: Мачки Додатоци
naracka-na-tel
Инфо: Your browser does not accept cookies. To put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.
PDFPrintE-mail
Транспортер Atlas 60 professionalЛежалка Relax F 45/2

Транспортер Atlas deluxe 20 open
Кликни за голема слика


Транспортер Atlas deluxe 20 open

Цена: 2 120.00 ден

Испрати прашање за производот

Транспортерите Atlas deluxe open се одликуваат со својата непосредност кон околината, а поради отвореноста овозможен е проток на светлина и воздух за време на целото патување. Atlas deluxe open се одликува со инзвонредно нов ергономичен дизајн, кој обезбедува поголема ефикасност и побезбедно патување. Заедно со транспортерот во цената се вклучени и сад за вода или храна и мека перница. Достапен е во две големини (одберете при нарачката).

Димензии на Atlas deluxe 20 open:

Должина 37,4cm

Ширина 57,6cm

Висина 33cmСлични производи кои би ве интересирале

Транспортер Atlas 10 open
Транспортер Atlas 10 open
1 485.00 ден
Транспортер Atlas 20 EL
Транспортер Atlas 20 EL
1 035.00 ден

Транспортер Atlas car 80
Транспортер Atlas car 80
4 930.00 ден

Транспортер Atlas car 100
Транспортер Atlas car 100
6 205.00 ден


Поддршка на корисници:
+389 72 21 44 06pedagoska@petshops.mk