Вие сте овде: Мачки Додатоци
naracka-na-tel
Инфо: Your browser does not accept cookies. To put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.
PDFPrintE-mail
Торба за миленик MiluТранспортер Atlas 10 el

Транспортер Atlas 10
Кликни за голема слика


Транспортер Atlas 10

Цена: 1 155.00 ден

Испрати прашање за производот

Удобен и пријатен транспортер за миленици направен од издржлива пластика. Со траспортерот следуваат вграден сад за вода или храна и перница. Погоден е за мали кучиња, мачки или зајаци. Затворената линија на горниот дел од транспортерот му обезбедува поголема приватност при патувањето на вашиот миленик. Достапен е во четири различни големини.

Димензии на Atlas 10:

Должина 48cm

Ширина 32,5cm

Висина 29cmСлични производи кои би ве интересирале

Транспортер Atlas 10 open
Транспортер Atlas 10 open
1 485.00 ден
Транспортер Atlas 20 EL
Транспортер Atlas 20 EL
1 035.00 ден

Транспортер Atlas deluxe 10 open
Транспортер Atlas deluxe 10 open
1 790.00 ден

Транспортер Atlas 20 open
Транспортер Atlas 20 open
1 790.00 ден


Поддршка на корисници:
+389 72 21 44 06pedagoska@petshops.mk