Вие сте овде: Мачки Додатоци
naracka-na-tel
Инфо: Your browser does not accept cookies. To put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.
PDFPrintE-mail
Транспортер Atlas 20 openТранспортер Atlas 30 open

Транспортер Atlas 30
Кликни за голема слика


Транспортер Atlas 30

Цена: 1 715.00 ден

Испрати прашање за производот

Удобен и пријатен транспортер за миленици направен од издржлива пластика. Со траспортерот следуваат вграден сад за вода или храна и перница. Затворената линија на горниот дел од транспортерот му обезбедува поголема приватност при патувањето на вашиот миленик. Достапен е во четири различни големини.

Димензии на Atlas 30:

Должина 60cm

Ширина 40cm

Висина 38cmСлични производи кои би ве интересирале

Транспортер Atlas 20 EL
Транспортер Atlas 20 EL
1 035.00 ден

Транспортер Atlas 20 open
Транспортер Atlas 20 open
1 790.00 ден

Транспортер Atlas 30 open
Транспортер Atlas 30 open
2 135.00 ден

Транспортер Atlas 20
Транспортер Atlas 20
1 465.00 ден


Поддршка на корисници:
+389 72 21 44 06pedagoska@petshops.mk