Вие сте овде: Royal Canin
naracka-na-tel
Инфо: Your browser does not accept cookies. To put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.
PDFPrintE-mail
Boxer adultdeLuxe tool - LARGE

Bulldog adult
Кликни за голема слика


Bulldog adult

Цена: 4 920.00 ден

Испрати прашање за производот

Храна за возрасни кучиња од расата bulldog над 12 месеци.
Редукција на изметот
Ја анулира подуеноста и го поттикнува варењето, а лошата миризба ја сведува на минимум.

Чувствителна кожа
Целосна поддршка за кожната „бариера“ и ја одржува природната убавина на крзното на булдогот.

Здрави зглобови
Помага во зацврстување на зглобовите на булдогот и ја одржува границата на оптимална телесна тежина.

Специфична брахиоцефална вилица
Ергономски прилагодените гранулати обезбедуваат лесно џвакање и помагаат во стимулирање на варењето на храната.

повеќе категории


Храна за мачки

Храна за кучиња

Поддршка на корисници:
+389 72 21 44 06pedagoska@petshops.mk