Вие сте овде: Royal Canin
naracka-na-tel
Инфо: Your browser does not accept cookies. To put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.
PDFPrintE-mail
FURminator puppyGiant junior

Giant adult
Кликни за голема слика


Giant adult

Цена: 4 210.00 ден

Испрати прашање за производот

Помага во одржувањето на виталноста на Giant кучињата над 18/24 месци старост.

15 кг.

Помага при одржувањето на здравите зглобови
Хондроитинот обезбедува ходратација р’скавецот, а глукозамонот нејзино обновување и така синергиски се одржува здравјето на зглобовите.
Гранули за Giant кучиња
Патентираната гранула го поттикнува џвакањето и го забавува брзиот внес на храна.
Здравје со годините
Ја потпомага функијата на бубрезите благодарение на намаленото ниво на фосфор.
Тонус на срцето
Ја помага функцијата на срцевиот мускул преку L-карнитинот и тауринот.

 повеќе категории


Храна за мачки

Храна за кучиња

Поддршка на корисници:
+389 72 21 44 06pedagoska@petshops.mk