Вие сте овде: Royal Canin
naracka-na-tel
Инфо: Your browser does not accept cookies. To put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.
PDFPrintE-mail
Giant adultGiant puppy

Giant junior
Кликни за голема слика


Giant junior

Цена: 4 695.00 ден

Испрати прашање за производот


Храна наменета за  Giant кучиња на возраст од 8 до 18/24 месеци старост

15кг.

Ексклузивната комбинација на нутритиенти ја подржува оптималната сигурност при варењето (L.I.P. proteinite) и балансот на интестиналната микрофлора (prebiotici, FOS, MOS) придонесуваат кон формирањето на квалитетна столица.
Го потпомага придониот имунитет на кучето, благодарејќи посебно на патентираната формула на антиоксидативниот комплекс и манан олигосахаридите.
Развој на мускулатурата
Одреденото ниво на протеинот L-kartinin обезбедува развој на силна мускулатура.

Здрави зглобови
Обезбедува развој и консолидација на зглобно-коскестиот систем.

Гранули за Giant кучиња
Гранулат погоден за giant кучиња обезбедува лесно џвакање и помага во стимулирање на варењето.

повеќе категории


Храна за мачки

Храна за кучиња

Поддршка на корисници:
+389 72 21 44 06pedagoska@petshops.mk