Вие сте овде: Кучиња Кучиња Giant puppy
naracka-na-tel
Инфо: Your browser does not accept cookies. To put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.
PDFPrintE-mail
Giant juniorGiant starter

Giant puppy
Кликни за голема слика


Giant puppy

Цена: 4 880.00 ден

Испрати прашање за производот


Храна за кучиња од 2 до 8 месеци старост

15кг.

Ексклузивната комбинација на нутритиенти ја подржува оптималната сигурност при варењето (L.I.P. proteinite) и балансот на интестиналната микрофлора (prebiotici, FOS, MOS) придонесуваат кон формирањето на квалитетна столица.
Го потпомага природниот имунитет на кучето, благодарејќи посебно на патентираната формула на антиоксидативниот комплекс и манан олигосахаридите.
Интензивен раст и развој на скелетот
Помага при развојот и хармоничниот раст благодарејќи на адаптираниот внес на енергија.

Оптимален сооднос (Енергија/калциум)
Добрата минерализација на коските кај Giant кученцата се обезбедува благодарение на прецизниот сооднос на калциум и на фосфати во храната.

Здрави зглобови
Помага во развојот и консолидацијата на зглобовите.

повеќе категории


Храна

Опрема

Додатоци

Хигиена

Поддршка на корисници:
+389 72 21 44 06pedagoska@petshops.mk