Вие сте овде: Royal Canin
naracka-na-tel
Инфо: Your browser does not accept cookies. To put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.
PDFPrintE-mail
Labrador retriever adultMaxi junior

Maxi adult
Кликни за голема слика


Maxi adult

Цена: 4 050.00 ден

Испрати прашање за производот

Помага во одржувањето на идеалниот телесен статус кај макси расата на возраст од 15 месеци, па се до 5 години.

15кг.

Обезбедува оптимална сигурност при варењето

EPA, DHA, нерастворливи минерални соли и шеќери од ср’жта на цвеклото го прават безбеден цревниот транзит и го подобруваат квалитетот на столицата.

Тонус на срцето
Тауринот ја промовира срцевата функција така што ги стимулира нормалните контракции на срцето.
За здрави зглобови
Високата содржина на хондроитин и глукозамин го потпомагаат здравјето на зглобовите.
Истенчен вкус
Благодарејќи на совршената презервација и ексклузивниот вкус и најпребирливите кучиња ќе ја прифатат оваа храна. повеќе категории


Храна за мачки

Храна за кучиња

Поддршка на корисници:
+389 72 21 44 06pedagoska@petshops.mk