Вие сте овде: Royal Canin
naracka-na-tel
Инфо: Your browser does not accept cookies. To put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.
PDFPrintE-mail
Maxi adultMedium adult

Maxi junior
Кликни за голема слика


Maxi junior

Цена: 4 550.00 ден

Испрати прашање за производот


Храна наменета за кучиња на возраст од 2 до 15 месеци старост

15кг.

alt Ексклузивната комбинација на нутритиенти ја подржува оптималната сигурност при варењето (L.I.P. proteinite) и балансот на интестиналната микрофлора (prebiotici, FOS, MOS) придонесуваат кон формирањето на квалитетна столица.
alt Го потпомага придониот имунитет на кучето, благодарејќи посебно на патентираната формула на антиоксидативниот комплекс и манан олигосахаридите.


Рамномерен раст
Помага при одржувањето на размномерниот раст благодарејќи на адаптираниот внес на енергија и високиот степен на протеини.

Умерена количина на енергија
Одредена количина на енергија му обезбедува непречен развој на кучешкиот организам и ја спречува појавата на гојазност.

Здрави зглобови
Помага при развојот и консолидацијата на зглобовите.

altповеќе категории


Храна за мачки

Храна за кучиња

Поддршка на корисници:
+389 72 21 44 06pedagoska@petshops.mk