Вие сте овде: Royal Canin
naracka-na-tel
Инфо: Your browser does not accept cookies. To put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.
PDFPrintE-mail
Maxi juniorMedium junior

Medium adult
Кликни за голема слика


Medium adult

Цена: 3 895.00 ден

Испрати прашање за производот

 

Ја одржува идеалната форма од 12 месеци до 7 години.

15кг.

ПОДДРШКА НА ИМУНИТЕТОТ
Помага во одржувањето на природниот имунитет на вашето куче со помош на олигосахаридите кои благотворно делуваат на цревната микрофлора.
ОТИМАЛНА ТЕЖИНА
Помага при опдржувањето на идеалната тежина преку адаптиран внес на енергија.
ВИСОК СТЕПЕН НА СВАРЛИВОСТ
Дава сигурност при оптимално варење на храната богата со протеини кои имаат висок квалитет и балансиран внес на диетални влакна. 
ПОСЕБЕН ВКУС
Селекцијата на природни ароми, како и гранулите кои имаат прилагоден облик и текстура ја прават атрактивна и привлечна храната за вашето куче.

 повеќе категории


Храна за мачки

Храна за кучиња

Поддршка на корисници:
+389 72 21 44 06pedagoska@petshops.mk