Вие сте овде: Мачки Додатоци
naracka-na-tel
Инфо: Your browser does not accept cookies. To put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.
PDFPrintE-mail
Тоалет за мачки Nip 20Торба за миленик Borsello 40

Торба за миленик Beauty S
Кликни за голема слика


Торба за миленик Beauty S

Цена: 4 400.00 ден

Испрати прашање за производот

Ултра лесна торбата за носење Beauty, изработена од воотпорен материјал во комбинација со најлон. Оваа торба е комформа со две рачки за носење, како и една практична долга рачка за на рамо. Со широк отвор за вентилација на воздух. Достапнa е во две големини и во две бои - сина и розова (селектирај при нарачката).

Димензии S:

Должина 42cm
Ширина 24cm
Висина 27cm
:
Слични производи кои би ве интересирале

Торба за миленик Borsello 40
Торба за миленик Borsello 40
1 670.00 ден
Торба за миленик Borsello 50
Торба за миленик Borsello 50
2 010.00 ден
Торба за миленик Beauty M
Торба за миленик Beauty M
6 050.00 ден
Торба за миленик Milu
Торба за миленик Milu
Побарајте цена

Поддршка на корисници:
+389 72 21 44 06pedagoska@petshops.mk