Вие сте овде: Мачки Додатоци
naracka-na-tel
Инфо: Your browser does not accept cookies. To put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.
PDFPrintE-mail
Торба за миленик Beauty MТранспортер Atlas 10

Торба за миленик Milu
Кликни за голема слика


Торба за миленик Milu

Цена: Побарајте цена

Испрати прашање за производот

Tорбата за носење на миленик Milu е наменета за мали кучиња и за мачки. Комфорна е и изработена од мек текстил во комбинација со сунѓер. Рачките се подесуваат според потребата, а запетлувањето е лесно и безбедно. Достапнa е во два различни дезена (одберети при нарачката).

Димензии:

Должина 37cm
Ширина 21cm
Висина 22.5cm
:
Слични производи кои би ве интересирале

Торба за миленик Borsello 40
Торба за миленик Borsello 40
1 670.00 ден
Торба за миленик Borsello 50
Торба за миленик Borsello 50
2 010.00 ден
Торба за миленик Beauty S
Торба за миленик Beauty S
4 400.00 ден
Торба за миленик Beauty M
Торба за миленик Beauty M
6 050.00 ден

Поддршка на корисници:
+389 72 21 44 06pedagoska@petshops.mk