Вие сте овде: Furminator
naracka-na-tel
Инфо: Your browser does not accept cookies. To put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.
PDFPrintE-mail
Bulldog adultdeLuxe tool - MEDIUM

deLuxe tool - LARGE
Кликни за голема слика


deLuxe tool - LARGE

Цена: 3 450.00 ден

Испрати прашање за производот

FURminator deLuxe tool - LARGE

Голем алат за поголеми миленичиња.

Чешел 10 sm.

Зa кучињата кои се тешки над 24 kg овој прибор обезбедува целосно отстранување на паднати влакна и подвлакана. Се намалува митарењето до 90%, а наменет е за кратковлакнести и долговлакнести кучиња, поефикасно ги отстранува влакната од било која друга четка или чешел за четкање.Слични производи кои би ве интересирале

deLuxe tool - SMALL
deLuxe tool - SMALL
2 300.00 ден

deLuxe tool - MEDIUM
deLuxe tool - MEDIUM
2 950.00 ден

FURminator puppy
FURminator puppy
1 950.00 ден

Dog toy tool
Dog toy tool
2 250.00 ден


повеќе категории


DeLuxe алати

Препарати

Поддршка на корисници:
+389 72 21 44 06pedagoska@petshops.mk