Вие сте овде: Кучиња Хигиена
naracka-na-tel
Инфо: Your browser does not accept cookies. To put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.
PDFPrintE-mail
FURminator kittenGiant adult

FURminator puppy
Кликни за голема слика


FURminator puppy

Цена: 1 950.00 ден

Испрати прашање за производот

FURminator puppy

FURminator puppy e наменет за мали кученца. Специјално дизајниран прибор за чешлање и отстранување на паднати влакна и подвлакана.

Дизајнот на FURminator puppy нуди единствено искуство во кое вашето кученце ќе ужива во масажата додека се отстрануваат паднатите влакна од неговото крзно.

Во истовреме FURminator puppy го одржувате неговото влакно здраво и чисто. Овој производ е перфектен за вистински почеток на фазата кога вие и вашето кученце ќе уживате во долготрајна рутина на чешлање

Слични производи кои би ве интересирале

deLuxe tool - SMALL
deLuxe tool - SMALL
2 300.00 ден

deLuxe tool - MEDIUM
deLuxe tool - MEDIUM
2 950.00 ден

deLuxe tool - LARGE
deLuxe tool - LARGE
3 450.00 ден

Dog toy tool
Dog toy tool
2 250.00 ден


Поддршка на корисници:
+389 72 21 44 06pedagoska@petshops.mk