Вие сте овде: Кучиња Кучиња Dog toy tool
naracka-na-tel
Инфо: Your browser does not accept cookies. To put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.
PDFPrintE-mail
Digest sensitiveEFA Treatment

Dog toy tool
Кликни за голема слика


Dog toy tool

Цена: 2 250.00 ден

Испрати прашање за производот

FURminator Dog toy tool

Оваа FURminator алатка е наменета за мини расите на кучиња до 4,5kg тежина. Со редовна примена на приборот се обезбедува отстранување на паднати влакна и подвлакана, а митарењето се намалува до 90%.

FURminator deSheddingtool е наменет за кратковлакнести и долговлакнести кучиња, поефикасно ги отстранува влакната од било која друга четка или чешел за четкање.Слични производи кои би ве интересирале

deLuxe tool - SMALL
deLuxe tool - SMALL
2 300.00 ден

deLuxe tool - MEDIUM
deLuxe tool - MEDIUM
2 950.00 ден

deLuxe tool - LARGE
deLuxe tool - LARGE
3 450.00 ден

FURminator puppy
FURminator puppy
1 950.00 ден


повеќе категории


Храна

Опрема

Додатоци

Хигиена

Поддршка на корисници:
+389 72 21 44 06pedagoska@petshops.mk