Вие сте овде: Мачки Додатоци
naracka-na-tel
Инфо: Your browser does not accept cookies. To put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.
PDFPrintE-mail
Торба за миленик Borsello 50Транспортер Atlas 20 EL

Транспортер Atlas 10 open
Кликни за голема слика


Транспортер Atlas 10 open

Цена: 1 485.00 ден

Испрати прашање за производот

Atlas_10_openТранспортер за мали кучиња и за мачиња Atlas 10 open е најсигурен за авионски, автобуски и превоз со автомобил. Направени од цврста пластика, производител е Ferplast. Обезбедува светлина и свеж воздух при транспортот, во исто време ги исполнат ИАТА Меѓународните стандарди за воздушен сообраќај. Горниот капак на Atlas 10 open лесно се отвора, што е доста важно при транспортирањето на мачките.

Димензии на Atlas 10 open:

Должина 48cm

Ширина 32,5cm

Висина 29cm
:
Слични производи кои би ве интересирале

Транспортер Atlas 10
Транспортер Atlas 10
1 155.00 ден

Транспортер Atlas 10 el
Транспортер Atlas 10 el
730.00 ден


Поддршка на корисници:
+389 72 21 44 06pedagoska@petshops.mk