Вие сте овде: Мачки Додатоци
naracka-na-tel
Инфо: Your browser does not accept cookies. To put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.
PDFPrintE-mail
Транспортер Atlas 10 openТранспортер Atlas 70 professional

Транспортер Atlas 20 EL
Кликни за голема слика


Транспортер Atlas 20 EL

Цена: 1 035.00 ден

Испрати прашање за производот

Atlas_20_elFerplast Atlas 20 EL траспортер за мали кучиња и мачиња има можност за вградување на сад за вода.
Перницата и садот не влегуваат во цената на транспортерот.

Димензии - 58cm x 37cm


Поддршка на корисници:
+389 72 21 44 06pedagoska@petshops.mk