Вие сте овде: Мачки
naracka-na-tel
Инфо: Your browser does not accept cookies. To put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.
PDFPrintE-mail
Двоен сад за куче Ricka LКревет за куче Sleepy 60

Диспанзар за храна Zenith
Кликни за голема слика


Диспанзар за храна Zenith

Цена: 650.00 ден

Испрати прашање за производот

ZenithСад за храна кој може да го користат кучиња и мачки. Диспанзерот има долна вакумирачка подлога. Неговиот капацитет е  3л.

Димензии:

Должина 29.2cm
Ширина 20.2cm
Висина 28.8cmСлични производи кои би ве интересирале

Сад за храна Magnus 1
Сад за храна Magnus 1
375.00 ден
Сад за храна Magnus 2
Сад за храна Magnus 2
515.00 ден
Сад за храна Magnus 3
Сад за храна Magnus 3
640.00 ден

повеќе категории


Храна

Додатоци

Хигиена

Опрема

Поддршка на корисници:
+389 72 21 44 06pedagoska@petshops.mk