Вие сте овде: Кучиња Опрема
naracka-na-tel
Инфо: Your browser does not accept cookies. To put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.
PDFPrintE-mail
Сад за храна Duo feed 1Сад за храна Magnus 2

Сад за храна Magnus 1
Кликни за голема слика


Сад за храна Magnus 1

Цена: 375.00 ден

Испрати прашање за производот

Magnus_1Magnus сад за храна за миленичиња изработен со модерен дизајн. Покрај специфичната форма има и гумирана подлога на задната страна, која овозможува фиксирање на садот за подот за време на хранењето. Достапен е во пат различни големини соодветни на секој раст на миленикот (одберете при нарачката).

Капацитет на садот: 1,2L
:
Слични производи кои би ве интересирале

Сад за храна Magnus 2
Сад за храна Magnus 2
515.00 ден
Сад за храна Magnus 3
Сад за храна Magnus 3
640.00 ден
Сад за храна Duo feed 1
Сад за храна Duo feed 1
540.00 ден

Диспанзар за храна Zenith
Диспанзар за храна Zenith
650.00 ден


Поддршка на корисници:
+389 72 21 44 06pedagoska@petshops.mk