Вие сте овде: Кучиња Опрема
naracka-na-tel
Инфо: Your browser does not accept cookies. To put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.
PDFPrintE-mail
Сад за храна Magnus 1Сад за храна Magnus 3

Сад за храна Magnus 2
Кликни за голема слика


Сад за храна Magnus 2

Цена: 515.00 ден

Испрати прашање за производот

Magnus_2Magnus сад за храна за миленичиња изработен со модерен дизајн. Покрај специфичната форма има и гумирана подлога на задната страна, која овозможува фиксирање на садот за подот за време на хранењето. Достапен е во пат различни големини соодветни на секој раст на миленикот (одберете при нарачката).


Капацитет на садот: 2l
:
Слични производи кои би ве интересирале

Сад за храна Magnus 1
Сад за храна Magnus 1
375.00 ден

Поддршка на корисници:
+389 72 21 44 06pedagoska@petshops.mk