Вие сте овде: Мачки Опрема
naracka-na-tel
Инфо: Your browser does not accept cookies. To put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.
PDFPrintE-mail
Сад за храна Magnus 2Тоалет за мачки Bella

Сад за храна Magnus 3
Кликни за голема слика


Сад за храна Magnus 3

Цена: 640.00 ден

Испрати прашање за производот

Magnus_3Magnus сад за храна за миленичиња изработен со модерен дизајн. Покрај специфичната форма има и гумирана подлога на задната страна, која овозможува фиксирање на садот за подот за време на хранењето. Достапен е во пат различни големини соодветни на секој раст на миленикот (одберете при нарачката).


Капацитет на садот: 3L
:
Слични производи кои би ве интересирале

Сад за храна Magnus 1
Сад за храна Magnus 1
375.00 ден
Сад за храна Magnus 2
Сад за храна Magnus 2
515.00 ден

Поддршка на корисници:
+389 72 21 44 06pedagoska@petshops.mk