Вие сте овде: Ferplast
naracka-na-tel
Инфо: Your browser does not accept cookies. To put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.
PDFPrintE-mail
Сад за желка ArricotСад за храна Magnus 1

Сад за храна Duo feed 1
Кликни за голема слика


Сад за храна Duo feed 1

Цена: 540.00 ден

Испрати прашање за производот

Duo_feed_01_copyДвојниот сад за храна Duo feed 01 поставен е на стабилна основа којашто има специјална изолирачка трака која го фиксира садот за подот. Внатрешните садови се изработени од нерѓосувачки челик.Слични производи кои би ве интересирале

Сад за храна Magnus 1
Сад за храна Magnus 1
375.00 ден
Сад за храна Magnus 2
Сад за храна Magnus 2
515.00 ден
Сад за храна Magnus 3
Сад за храна Magnus 3
640.00 ден
Диспанзар за храна Zenith
Диспанзар за храна Zenith
650.00 ден


повеќе категории


Кучиња

Мачки

Птици

Глодари

Риби и желки

Поддршка на корисници:
+389 72 21 44 06pedagoska@petshops.mk