Вие сте овде: Мачки Опрема
naracka-na-tel
Инфо: Your browser does not accept cookies. To put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.
PDFPrintE-mail
Двоен сад за куче Ricka SКафез Dog Training

Диспензер за вода Nadir
Кликни за голема слика


Диспензер за вода Nadir

Цена: 650.00 ден

Испрати прашање за производот

NadirДиспанзерот за вода Nadir е инзвонреден производ кој обезбедува доволно количество вода во текот на целиот ден, која дозирано се дополнува во садот. При тоа вашето милениче нема да ја истури водата надвор од диспанзерот кој има вакумска подлога.

 

 

 

Димензии:

Должина 29.2cm
Ширина 20.2cm
Висина 28.8cm
Капацитет 3LСлични производи кои би ве интересирале

Диспанзар за храна Zenith
Диспанзар за храна Zenith
650.00 ден


Поддршка на корисници:
+389 72 21 44 06pedagoska@petshops.mk