Вие сте овде: Глодари Опрема
naracka-na-tel
Инфо: Your browser does not accept cookies. To put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.
PDFPrintE-mail
Кафез за глодари Duna funКревет за куче Sleepy 100

Кафез за глодари Mini Duna Multi
Кликни за голема слика


Кафез за глодари Mini Duna Multi

Цена: 1 430.00 ден

Испрати прашање за производот

Kafez_za_glodari_Mini_Duna_MultiMini Duna Multi, чиј производител е Ferplast, е изработен од пластика. Овој кафез е конфорно и удобно живеалиште за глодари.

 

 

 

 

Димензии:

Должина 55см
Ширина 39cm
Висина 27cmСлични производи кои би ве интересирале

Кафез за глодари Duna fun
Кафез за глодари Duna fun
3 080.00 ден


Поддршка на корисници:
+389 72 21 44 06pedagoska@petshops.mk