Вие сте овде: Глодари
naracka-na-tel
Инфо: Your browser does not accept cookies. To put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.
PDFPrintE-mail
Кафез Dog TrainingКафез за глодари Mini Duna Multi

Кафез за глодари Duna fun
Кликни за голема слика


Кафез за глодари Duna fun

Цена: 3 080.00 ден

Испрати прашање за производот

Kafez_za_glodari_Duna_FunКафезот Duna fun, произведен од италијанската компанија Ferplast, е изработен од пластика. Покрај тоа што е удобно место за живеење овој кафез пружа големи можности за игра и забава на вашиот миленик.

Димензии:

Должина 55сm
Ширина 47cm
Висина 37.5cm

Слични производи кои би ве интересирале

Кафез за глодари Mini Duna Multi
Кафез за глодари Mini Duna Multi
1 430.00 ден


повеќе категории


Опрема

Додатоци

Храна

Хигиена

Поддршка на корисници:
+389 72 21 44 06pedagoska@petshops.mk