Вие сте овде: Мачки Опрема
naracka-na-tel
Инфо: Your browser does not accept cookies. To put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.
PDFPrintE-mail
Лежалка за миленик Domino 60Платнен кафез Holiday park

Модуларна куќичка Daisy Deluxe
Кликни за голема слика


Модуларна куќичка Daisy Deluxe

Цена: 2 585.00 ден

Испрати прашање за производот

Modularna_kukicka_Daisy_DeluxeОваа конфорна куќичка на два спрата, е опремена со две перници и секој спрат може да се одвои како засебен дел.

Димензии:

Должина 51cm

Ширина 38cm

Висина 51cmСлични производи кои би ве интересирале

Лежалка Relax F 45/2
Лежалка Relax F 45/2
450.00 ден

Лежалка Relax F 55/4
Лежалка Relax F 55/4
650.00 ден

Лежалка Relax F 65/6
Лежалка Relax F 65/6
970.00 ден

Лежалка Relax F 78/8
Лежалка Relax F 78/8
1 310.00 ден


Поддршка на корисници:
+389 72 21 44 06pedagoska@petshops.mk