Вие сте овде: Ferplast
naracka-na-tel
Инфо: Your browser does not accept cookies. To put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.
PDFPrintE-mail
Диспанзар за храна ZenithКуќарка за кучиња Kenny mini

Кревет за куче Sleepy 60
Кликни за голема слика


Кревет за куче Sleepy 60

Цена: 1 430.00 ден

Испрати прашање за производот

Krevet_za_kuce_Sleepy_60Kревет за куче со ергономски облик. Благодарение на конкавната структура вашето куче може да спие во правилна позиција.

Димензии:

Должина 74cm

Ширина 48см

Висина 22cmСлични производи кои би ве интересирале

Кревет за куче Sleepy 100
Кревет за куче Sleepy 100
3 520.00 ден


повеќе категории


Кучиња

Мачки

Птици

Глодари

Риби и желки

Поддршка на корисници:
+389 72 21 44 06pedagoska@petshops.mk