Вие сте овде: Мачки Опрема
naracka-na-tel
Инфо: Your browser does not accept cookies. To put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.
PDFPrintE-mail
Транспортер Atlas 20 ELТранспортер Atlas car 100

Транспортер Atlas 70 professional
Кликни за голема слика


Транспортер Atlas 70 professional

Цена: 12 915.00 ден

Испрати прашање за производот

Овој производ на Ferplast, транспортерот Atlas professional е погодни за средни и големи кучиња, а исто така може да се користи за патување со авион. Сепак ако се патувате со домашно милениче, Ви препорачуваме да го контактирате вашиот авиопревозник за нивниот правилник за траспорт на миленичиња. Транспортерот има специјално двојно дно, како и фиксиран сад за храна или вода.

Димензии на Atlas 70 professional:

Должина 91cm

Ширина 61cm

Висина 66,5cmСлични производи кои би ве интересирале

Транспортер Atlas 50 professional
Транспортер Atlas 50 professional
8 360.00 ден

Транспортер Atlas 60 professional
Транспортер Atlas 60 professional
9 990.00 ден


Поддршка на корисници:
+389 72 21 44 06pedagoska@petshops.mk