Вие сте овде: Ferplast
naracka-na-tel
Инфо: Your browser does not accept cookies. To put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.
PDFPrintE-mail
Лежалка Relax F 89/10Сад за храна Duo feed 1

Сад за желка Arricot
Кликни за голема слика


Сад за желка Arricot

Цена: 245.00 ден

Испрати прашање за производот

Садот за желка Arricot во сина боја (и форма на грав) може да се користи како живеалиште за неколку мали желчиња.

Димензии:

Должина 31cm
Ширина 22cm
Висина 7,5cmСлични производи кои би ве интересирале

Сад за желка Oazi
Сад за желка Oazi
430.00 ден


повеќе категории


Кучиња

Мачки

Птици

Глодари

Риби и желки

Поддршка на корисници:
+389 72 21 44 06pedagoska@petshops.mk