Вие сте овде: Глодари
naracka-na-tel
Инфо: Your browser does not accept cookies. To put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.
PDFPrintE-mail
Транспортер за глодари Aladino MДвоен сад за куче Ricka S

Транспортер за глодари Aladino S
Кликни за голема слика


Транспортер за глодари Aladino S

Цена: 260.00 ден

Испрати прашање за производот

Aladino е мала пластичен транспортер со практични рачки и отвор на горниот дел, којшто е направени од проѕирна пластика. За време на транспортот вашето милениче ќе се чувствува пријатно, благодарение на отворите за циркулација на воздухот. Достапен во три големини и три бои - розова, црвена и сина.

Димензии:

Должина 20cm

Ширина 16cm

Висина 13,5cmСлични производи кои би ве интересирале

Транспортер за глодари Aladino M
Транспортер за глодари Aladino M
680.00 ден

Транспортер за глодари Aladino L
Транспортер за глодари Aladino L
750.00 ден


повеќе категории


Опрема

Додатоци

Храна

Хигиена

Поддршка на корисници:
+389 72 21 44 06pedagoska@petshops.mk