Вие сте овде: Кучиња Кучиња Лежалка за миленик Domino 60
naracka-na-tel
Инфо: Your browser does not accept cookies. To put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.
PDFPrintE-mail
Лежалка за миленик Domino 50Модуларна куќичка Daisy Deluxe

Лежалка за миленик Domino 60
Кликни за голема слика


Лежалка за миленик Domino 60

Цена: 1 970.00 ден

Испрати прашање за производот

Лежалката за миленик Domino е составена од два дела - оградица и мека перница. Достапна е во различни дезени и три различни димензии, одберете ја најсоодветната за вашиот миленик.

Димензии Domino 60:

Должина 60cm
Ширина 46cm
Висина 20смСлични производи кои би ве интересирале

Лежалка Domino 45
Лежалка Domino 45
1 210.00 ден

Лежалка за миленик Domino 50
Лежалка за миленик Domino 50
1 540.00 ден


повеќе категории


Храна

Опрема

Додатоци

Хигиена

Поддршка на корисници:
+389 72 21 44 06pedagoska@petshops.mk