Вие сте овде: Кучиња Кучиња Куќарка за кучиња Kenny 03
naracka-na-tel
Инфо: Your browser does not accept cookies. To put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.
PDFPrintE-mail
Куќарка за кучиња Kenny 01Куќарка за кучиња Kenny 05

Куќарка за кучиња Kenny 03
Кликни за голема слика


Куќарка за кучиња Kenny 03

Цена: 3 950.00 ден

Испрати прашање за производот

Пластични куќички за кучиња кои обезбедува висок степен на изолација од топлина и студ. Kenny куќичките се опремени со пропустлив систем, кој овозможува максимална внатрешна вентилација и го оневозможува создавањето на влажност. Ваквиот систем му обезбедува на вашето куче удобни и хигиенски услови за живот.

Димензии на Kenny 03:

Должина 89cm
Ширина 60см
Висина 60cmСлични производи кои би ве интересирале

Куќарка за кучиња Kenny mini
Куќарка за кучиња Kenny mini
2 070.00 ден

Куќарка за кучиња Kenny 01
Куќарка за кучиња Kenny 01
2 960.00 ден

Куќарка за кучиња Kenny 05
Куќарка за кучиња Kenny 05
5 500.00 ден

Куќарка за кучиња Kenny 07
Куќарка за кучиња Kenny 07
7 425.00 ден


повеќе категории


Храна

Опрема

Додатоци

Хигиена

Поддршка на корисници:
+389 72 21 44 06pedagoska@petshops.mk