Вие сте овде: Кучиња Кучиња Транспортер Atlas 20 open
naracka-na-tel
Инфо: Your browser does not accept cookies. To put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.
PDFPrintE-mail
Транспортер Atlas 20Транспортер Atlas 30

Транспортер Atlas 20 open
Кликни за голема слика


Транспортер Atlas 20 open

Цена: 1 790.00 ден

Испрати прашање за производот

Транспортерите Atlas open се одликуваат со својата непосредност кон околината, а поради отвореноста овозможен е проток на светлина и воздух за време на целото патување. Заедно со транспортерот во цената се вклучени и сад за вода или храна и мека перница. Достапен е во три големини.

Димензии на Atlas 20 open:

Должина 58cm

Ширина 37cm

Висина 32cmСлични производи кои би ве интересирале

Транспортер Atlas 10 open
Транспортер Atlas 10 open
1 485.00 ден
Транспортер Atlas 20 EL
Транспортер Atlas 20 EL
1 035.00 ден

Транспортер Atlas car 80
Транспортер Atlas car 80
4 930.00 ден

Транспортер Atlas car 100
Транспортер Atlas car 100
6 205.00 ден


повеќе категории


Храна

Опрема

Додатоци

Хигиена

Поддршка на корисници:
+389 72 21 44 06pedagoska@petshops.mk