Вие сте овде: Кучиња Кучиња Транспортер Atlas 20
naracka-na-tel
Инфо: Your browser does not accept cookies. To put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.
PDFPrintE-mail
Транспортер Atlas 10 elТранспортер Atlas 20 open

Транспортер Atlas 20
Кликни за голема слика


Транспортер Atlas 20

Цена: 1 465.00 ден

Испрати прашање за производот

Удобен и пријатен транспортер за миленици направен од издржлива пластика. Со траспортерот следуваат вграден сад за вода или храна и перница. Погоден е за мали кучиња и мачки. Затворената линија на горниот дел од транспортерот му обезбедува поголема приватност при патувањето на вашиот миленик. Достапен е во четири различни големини.

Димензии на Atlas 20:

Должина 58cm

Ширина 37cm

Висина 32cmСлични производи кои би ве интересирале

Транспортер Atlas 10 open
Транспортер Atlas 10 open
1 485.00 ден
Транспортер Atlas 20 EL
Транспортер Atlas 20 EL
1 035.00 ден

Транспортер Atlas 20 open
Транспортер Atlas 20 open
1 790.00 ден

Транспортер Atlas 10
Транспортер Atlas 10
1 155.00 ден


повеќе категории


Храна

Опрема

Додатоци

Хигиена

Поддршка на корисници:
+389 72 21 44 06pedagoska@petshops.mk