Вие сте овде: Кучиња Кучиња Покривка за возило Seat Cover
naracka-na-tel
Инфо: Your browser does not accept cookies. To put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.
PDFPrintE-mail
Платнен кафез Holiday parkСад за вода Supernova 70

Покривка за возило Seat Cover
Кликни за голема слика


Покривка за возило Seat Cover

Цена: 2 740.00 ден

Испрати прашање за производот

Покривката за возило Seat Cover е навравена од водотпшорен материјал (комбинација на текстил и најлон). Има специјални ленти (ременчиња) за фиксирање на задното седиште на било кој автомобил. Оваа поктивка ќе му овозмозможи безбедно и удобно патување на вашиот миленик, а во истовреме вие ќе си го заштите автомобил.

Димензии:

Должина 150cm
Ширина 140cmповеќе категории


Храна

Опрема

Додатоци

Хигиена

Поддршка на корисници:
+389 72 21 44 06pedagoska@petshops.mk