Вие сте овде: Кучиња Кучиња Торба за миленик Beauty M
naracka-na-tel
Инфо: Your browser does not accept cookies. To put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.
PDFPrintE-mail
Тоалет за мачки Nip 20 plusТорба за миленик Milu

Торба за миленик Beauty M
Кликни за голема слика


Торба за миленик Beauty M

Цена: 6 050.00 ден

Испрати прашање за производот

Ултра лесна торбата за носење Beauty, изработена од водоотпорен материјал во комбинација со најлон. Оваа торба е комформа со две рачки за носење, како и една практична долга рачка за на рамо. Со широк отвор за вентилација на воздух. Достапнa е во две големини и во две бои - сина и розова(одберети при нарачката).

Димензии M:

Должина 48cm
Ширина 26cm
Висина 30cm
:
Слични производи кои би ве интересирале

Торба за миленик Borsello 40
Торба за миленик Borsello 40
1 670.00 ден
Торба за миленик Borsello 50
Торба за миленик Borsello 50
2 010.00 ден
Торба за миленик Beauty S
Торба за миленик Beauty S
4 400.00 ден
Торба за миленик Milu
Торба за миленик Milu
Побарајте цена

повеќе категории


Храна

Опрема

Додатоци

Хигиена

Поддршка на корисници:
+389 72 21 44 06pedagoska@petshops.mk