Вие сте овде: Мачки Хигиена
naracka-na-tel
Инфо: Your browser does not accept cookies. To put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.
PDFPrintE-mail
Frontline SpotOn CatFURminator puppy

FURminator kitten
Кликни за голема слика


FURminator kitten

Цена: 1 950.00 ден

Испрати прашање за производот

FURminator kitten

FURminator за мачиња e специјално дизајниран прибор за чешлање и отстранување паднати влакна и подвлакана направен ексклузивно за мачиња.

Дизајнот на оваа алатка обезбедува единствено искуство, во кое вашето маче ќе ужива во масажата додека се отстрануваат опаднатите влакна, а крзното се одржува здраво и чисто.

Овој производ е перфектен за да започнете заедно со вашето маче долготрајна рутина на чешлање.Поддршка на корисници:
+389 72 21 44 06pedagoska@petshops.mk