Вие сте овде: Мачки Хигиена
naracka-na-tel
Инфо: Your browser does not accept cookies. To put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.
PDFPrintE-mail
Сад за храна двоен Duo feed 05Тоалет за мачки Magix

Тоалет за мачки Kitty
Кликни за голема слика


Тоалет за мачки Kitty

Цена: 210.00 ден

Испрати прашање за производот

Toalet_za_macki_KittyОтворен тоалет за мачки, којшто е многу практичен за употреба и лесен за чистење. Благодарение на овој производ, можете постепено да го научите вашиот миленик да врши нужда на точно одредено место.

 

Димензии:

Должина 41.5cm

Ширина 30.5cm

Висина 10.5cmСлични производи кои би ве интересирале

Тоалет за мачки Magix
Тоалет за мачки Magix
2 455.00 ден


Поддршка на корисници:
+389 72 21 44 06pedagoska@petshops.mk