Вие сте овде: Мачки Хигиена
naracka-na-tel
Инфо: Your browser does not accept cookies. To put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.
PDFPrintE-mail
Тоалет за мачки MagixТоалет за мачки Nip 20 plus

Тоалет за мачки Nip 10 plus
Кликни за голема слика


Тоалет за мачки Nip 10 plus

Цена: 385.00 ден

Испрати прашање за производот

Toalet_za_macki_Nip_PlusОтворен тоалет со лесно отстранлива рамка. Лесен е за чистење и многу практичен, а може да се вметнат и хигиенски ќеси кои се зацврснуваат на рамката. По употребата целата ќеса се вади лесно и употребениот песок се фрла.

Димензии:

Должина 47cm
Ширина 36cm
Висина 15.5cmСлични производи кои би ве интересирале

Тоалет за мачки Magix
Тоалет за мачки Magix
2 455.00 ден

Тоалет за мачки Kitty
Тоалет за мачки Kitty
210.00 ден

Тоалет за мачки Nip 20 plus
Тоалет за мачки Nip 20 plus
630.00 ден

Тоалет за мачки Nip 10
Тоалет за мачки Nip 10
270.00 ден


Поддршка на корисници:
+389 72 21 44 06pedagoska@petshops.mk