Вие сте овде: Мачки Хигиена
naracka-na-tel
Инфо: Your browser does not accept cookies. To put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.
PDFPrintE-mail
Тоалет за мачки Nip 10 plusТорба за миленик Beauty M

Тоалет за мачки Nip 20 plus
Кликни за голема слика


Тоалет за мачки Nip 20 plus

Цена: 630.00 ден

Испрати прашање за производот

Toalet_za_macki_Nip_plus_20Отворен тоалет со лесно отстранлива рамка. Лесен е за чистење и многу практичен, а може да се вметнат и хигиенски ќеси кои се зацврснуваат на рамката. По употребата целата кеса се вади лесна и употребениот песок се фрла.

Димензии:

Должина 55cm
Ширина 40cm
Висина 17.5cmСлични производи кои би ве интересирале

Тоалет за мачки Magix
Тоалет за мачки Magix
2 455.00 ден

Тоалет за мачки Kitty
Тоалет за мачки Kitty
210.00 ден

Тоалет за мачки Nip 10 plus
Тоалет за мачки Nip 10 plus
385.00 ден


Поддршка на корисници:
+389 72 21 44 06pedagoska@petshops.mk